

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu luminile reglabile Philips Hue. Iluminare eficientă din punct de vedere energetic, controlabilă de la distanță, care vă ajută să obțineți condițiile de lumină ideale, adaptate preferințelor, activității sau stării de spirit. Pachet de start Hue ideal pentru prima dumneavoastră casă inteligentă. Kitul conține dispozitivul de conectare Hue Bridge Pro, un întrerupător cu reglaj de intensitate Dimmer switch și 3 becuri LED RGB Philips Hue White And Color Ambiance cu soclu GU10. Tonuri reglabile ale luminii albe în intervalul de cromaticitate 2000-6500K și posibilitatea de a alege până la 16 milioane de culori (funcția RGB). Bucurați-vă de o reglare extrem de lină a luminii albe și de 16 milioane de culori de cea mai înaltă calitate, grație seriei Hue White And Color Ambiance. Treceți de la niveluri întunecate de lumină ambientală la lumină albă clară și confortabilă. Puteți folosi, de asemenea, scheme presetate pentru diverse activități: Revigorant, Concentrare, Citit și Relaxare. Control prin aplicație prin Bluetooth și ZigBee - controlați până la 10 becuri cu telefonul inteligent sau tableta, sau folosiți sistemul Amazon Alexa și comandați luminile prin voce. Folosind Hue Bridge Pro, limita se majorează până la 150 de produse conectate. Împerecheați simplu luminile Hue cu orice dispozitiv compatibil Amazon Echo sau Google Home și bucurați-vă de confortul controlului luminilor inteligente doar cu vocea. Astfel veți seta rapid atmosfera dorită în încăpere. Datorită tehnologiei LED economisiți până la 80% din consumul de energie. Compatibil cu software-ul Apple Home, Alexa, Asistent Google și Samsung SmartThings. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Soclu | GU10 |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 4,2 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2000-6500 K |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Tip | Bec LED /Pachet de pornire |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Series | HUE Philips Starter kit, WACA Philips |
| Producător | Philips |

ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită