
SET 2x LED Bec dimmabil Philips Hue WHITE B39 E14/4W/230V 2200K-6500K
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu ajutorul luminilor dimabile Philips Hue. Iluminat energetic eficient, care poate fi controlat de la distanță și vă ajută să creați condițiile ideale de iluminare, care se potrivesc viziunilor, activităților sau stării dumneavoastră de spirit. Bulb LED RGB dimabil E14Nuante ajustabile de lumină albă în intervalul de cromaticitate 2200-6500K și posibilitatea de a alege din până la 16 milioane de culoriCompatibil cu sistemele Amazon Alexa și Apple HomekitPosibilitate de control prin Bluetooth. Mai multe informații despre sistemul HUE găsiți în articolul nostru.
| Cu dimming | Da |
|---|---|
| Ecologic | Da |
| Colorate | Da |
| Culoare | Alb |
| Tip soclu | E14 |
| Tip bec | LED |
| Rgb | Da |
| Soclu | E14 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Flux luminos total | 470 lm |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Lumânare |
| Tip de bec | B39 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | WACA Philips |
| Producător | Philips |

ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu MR16, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită