

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de birou LED cu braț flexibil și control tactil pentru reglare lină a luminozității. Poate fi conectată la USB sau purtată cu ușurință. Alimentarea se realizează prin adaptor de rețea sau direct din portul USB al calculatorului ori dintr-o baterie externă (powerbank). Cablul USB este inclus în pachet.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Control tactil/Tehnologie LED/Pe baterii, incluse |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Tensiune | 5 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 105 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Cameră de lucru |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 230 lm |
| Tip | Lampă de masă |
| Series | PANAN Osram |
| Producător | Osram |

De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc