

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Redo pe care îl avem în stoc la prețul de 760.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Freestanding, Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Verde |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 13,8 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 6,9 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 1245 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6,9 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Unghiul fasciculului luminos | 25 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | ARGO Redo, CRAYON Redo, NIVALIS Redo, WOODY Redo, FARO Redo, DOLMEN Redo, BIRO Redo, CYCLO Redo, BULK Redo |
| Producător | Redo |


Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc