



Dimensiuni 90×120 cm
Pătura Bows de la Cam Cam Copenhagen este o piesă frumoasă, cu broderii delicate pe întreaga suprafață. Textura sa din bumbac creponat este plăcută la atingere, iar modelele simpatice de baloane cu aer cald adaugă un aspect jucăuș. Pătura este căptușită și realizată din bumbac organic moale, cu o țesătură fină. Poate fi folosită pentru joacă confortabilă pe podea, ca o cuvertură de pat decorativă sau pentru cuibărit. Este completată de ciucuri eleganți care îi sporesc farmecul.
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 120 cm |
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Bumbac organic |
| Greutate | 0.53 kg |
| Lățime | 90 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip pătură | Matlasat |
| Certificări și standarde îndeplinite | Organic Content Standard (OCS) |
| Seria | Bows |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | Neadecvat pentru uscător /spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac organic |
| Culoare | Roz/galben deschis |
| Producător | Cam Cam Copenhagen |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac


Clasic

154×230 cm, de interior, din material sintetic

Boluri și cutii