







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED inteligentă modernă creată pentru control facil și impact maxim — ideală pentru iluminare ambientală în camera de zi, zona de gaming și birou. Datorită tehnologiei RGBICW oferă milioane de culori și o componentă de lumină albă, iar secțiuni individuale ale benzii pot afișa culori diferite simultan — rezultând efecte de iluminare dinamice și bogate. Compatibilitate completă cu casa inteligentă: conectivitate WiFi și Bluetooth, integrare cu principalii asistenți vocali (Google Assistant, Amazon Alexa, Siri) și suport pentru standardul Matter, pentru conectare facilă cu alte echipamente Smart Home. Rezistență ridicată — banda este acoperită cu un strat epoxidic de protecție, care mărește rezistența la umiditate, praf și deteriorări mecanice. Instalare simplă — datorită benzii adezive pe spate și montajului facil veți obține rapid atmosfera care până acum necesita instalații complicate. Potrivit pentru utilizări variate: de la iluminare sub mobilier, blatul de bucătărie, rafturi, până la un setup complet de gaming sau divertisment — lumina care pune în valoare atât stilul, cât și funcționalitatea spațiului dumneavoastră.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 24V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Funcție | RGB/Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Tensiune | 24 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Producător | Govee |

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită