







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Belis pe care îl avem în stoc la prețul de 327.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | NU |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră aplicată |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Series | NATIA Belis |
| Producător | Belis |

Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, rotundă
În stocLivrare gratuităÎn stil modern, cu întrerupător, în stil scandinav
În stoc
Din sticlă, cu întrerupător, rotundă
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc