Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 508 RON la 630 RON:
Globo 41314-40 - LED Plafonieră dimmabilă RONJA LED/40W/230V + Telecomandă
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 508 RON până la 630 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 69,46 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 577,46 RON
- 25.02.2026 - 577,46 RON
- 26.11.2025 - 576,68 RON
- 18.11.2025 - 596 RON
- 31.05.2026 - 508 RON
- 25.02.2026 - 508 RON
- 26.11.2025 - 508 RON
- 18.11.2025 - 508 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafoniera este dimmabilă cu ajutorul telecomenzii (inclusă).Difuzorul lămpii creează un efect unic al cerului înstelat.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă, Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2090 lm |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Series | RONJA Globo, UP WHITE Globo |
| Producător | Globo |
Produse similare

Rabalux 5540-LED Plafonieră dimabilă DAMIEN LED/24W/230V Wi-Fi + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera moderna stil minimalist Binomio pl4 alama
Din metal, cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED ATUEL LED/24W/230V 3000K d. 22 cm IP54
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stoc
Plafonieră ULTIMO 2xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră albă cu LED inclus, cu 4 lumini reglabile în 3 trepte - Navara
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 32025 - LED Plafoniera CARDITO LED/16W/230V
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Eglo 97737 - Plafonieră LED dimabilă LANCIANO LED/40W/230V
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuităSpot modern bej cu adaptor alb pentru sistem de șină monofazat GU10 35mm - Iconic Jeana Luxe
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lustra aplicata, Cristale K5, LED CCT, Telecomanda KLARA 40cm 68157-38 GL
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ideal Lux BINOMIO 4xG9/3W/230V auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităSpot modern bej cu alb pentru sistem de șină monofazat - Iconic Ivy
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Globo 40403-2 - Plafoniera PARANJA 2xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră MARTI 3xE27/15W/230V alb/crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 48294-22 ABIGAIL LED/22W/230V 3000K d. 40 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată dimabilă IVEN 2xLED/18W/230V Leuchten Direkt 14691-55 + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafoniera cu 3 Spoturi directionabile BRISBON nickel/alb
În stil modern, cu întrerupător, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera stil minimalist TRENT 2L
Cu întrerupător, în stil scandinav, atipică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră LED DAWN LED/14W/230V gri Philips
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Top Light SILVER LED/10W/230V IP44 d. 29 cm crom lucios
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră CLARE, 2xE27/24W/230V, Ø 30 cm, maro
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Eglo 96034 - LED Plafoniera COMPETA 1 LED/24W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Ideal Lux BINOMIO 2xG9/3W/230V auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ULTIMO 3xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED LUCIA, 24W/230V, Ø 31 cm, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71150 ELDRICK LED/24W/230V 4000K 33x33 cm
Pătrată, cu o sursă de iluminat, cu lumină neutră
În stoc
Rabalux 3339 - Plafonieră LED ROB LED/32W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stoc
Brilagi - Plafonieră CLARE, 3x E27, max. 24 W, 230 V, Ø 40 cm, maro
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă aplicată Lucide 46199/25/31 MAXENCE LED/24W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux 71184 GALETI LED/24W/230V 4000K d. 40 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafoniera din oțel incluzând LED 3 trepte reglabile 3 lumini - Navara
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă AMARA LED/45W/230V crom Paul Neuhaus 8378-55 + telecomandă
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera rustică gri 30 cm - Drum
Din sticlă, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră pentru baie Brilagi CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm IP54 bej
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită