



Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 72,24 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Pătură neagră din micropluș/cocolino 130x170 cm cu model de Halloween Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Micropluș/cocolino |
| Greutate | 0.398 kg |
| Dimensiune | 130x170 |
| Lățime | 130 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Seria | Enchanted Twilight |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | Adecvat pentru uscător/spălare la 30°c |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Recenzii ale utilizatorilor
Cu această pătură vă acoperiți doar picioarele, nu încălzește prea mult. Mai degrabă potrivită ca pătură pentru animalul de companie, dar pentru acești bani puteți cumpăra o pernă de calitate mai bună.
La prima spălare a lăsat multă scame, după uscare însă a fost în regulă. Material moale, subțire. Îmi place foarte mult modelul!

sau 12 de 4,17 RON ori
Din fibre tubulare
În stoc
sau 12 de 5,58 RON ori
Din fibre tubulare
În stoc
sau 12 de 4,92 RON ori
Din fibre tubulare
În stoc
Pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
sau 12 de 5,58 RON ori
200×220 cm, din fibre tubulare
În stoc
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
sau 12 de 4,17 RON ori
Din fibre tubulare
În stoc
Din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru iarnă, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stocLivrare gratuită
18×49 cm, de perete, din plastic

Set de, până la 500 ml

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Din metal

40×60 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară


20×9×20 cm, suspendat

100×135 cm, pentru 4 anotimpuri

Clasic


52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

160×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare


Pentru alimente, set de, din plastic

72 cm, ⌀ 38 cm, pentru deșeuri mixte

Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Suporturi pentru prosoape, din metal

11×29×29 cm, textilă