

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Spot-Light pe care îl avem în stoc la prețul de 20.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 320 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Stil | Altele |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Adâncimea de încastrare | 50 mm |
| Orificiu de montare | 60 mm |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Series | VITAR Spot-Light |
| Producător | Spot-Light |

- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, în stil industrial
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Smart, în stil modern, din metal
În stoc
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V, pentru living și dormitor, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil industrial, în stil retro
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- bec tip LED, de 230V
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
- bec tip LED, în stil industrial, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită