
Spotlight modern alb cu 2 lumini - Master 50
În stil modern
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător MAXLED pe care îl avem în stoc la prețul de 34.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Spot |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | SIN Maxled, SOLA Maxled, MODO Maxled |
| Producător | MAXLED |

În stil modern
În stoc
Aplicat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, din metal
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită