
Corp de iluminat LED RGBW încastrat dimabil Eglo 900765 CAROSSO-Z 4,7W/230V alb
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Iluminarea ia o nouă direcție - EGLO connect Nu aveți nevoie de Wi-Fi sau adaptor. Reglabil cu telefonul inteligent/tableta sau cu telecomanda (nu este inclusă în pachet). Bluetooth cu consum redus de energie. Aplicație gratuită pentru Android și iOS. Datorită funcției RGBW, puteți schimba cu ușurință culorile luminii, inclusiv alb. Dimming lin al corpului de iluminat (0-100%). 2700K alb cald - 6500K alb rece. Alegere din 16 milioane de culori - RGB. Setarea culorilor predefinite. Posibilitatea de a seta un temporizator pentru aprinderea și stingerea corpului de iluminat.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Rece |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 45 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 600 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Funcție | Tehnologie LED/RGB/Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Series | CORROPOLI-C Eglo |
| Producător | Eglo |

Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Încastrat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, - bec tip LED, încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Încastrat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Smart, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită