
Plafonieră LED DESERT LED/24W/230V cu telecomandă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect modern. Abajur cu efect de cer înstelat.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Series | RUNA Briloner |
| Producător | Briloner |

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stoc
Cu lumină caldă
În stoc


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită


Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită