



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED pentru tavan cu senzor de sunet și senzor de crepuscul. Datorită unui IP44 mai ridicat, ideal pentru baie. Senzorul se activează prin sunet, de exemplu, prin aplauze. Senzor de sunet: 30-80 dB. Senzor de crepuscul: 15-70 lx.Durata de iluminare: 45 s.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Rotundă |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Baie |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Flux luminos total | 1350 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Tensiune | 230 V |
| Series | CEILING ROUND Ledvance |
| Producător | Ledvance |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 24V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, pentru living și dormitor
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Carusele
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită