

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eurolamp pe care îl avem în stoc la prețul de 70.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 12V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Orificiu de montare | 50 mm |
| Adâncimea de încastrare | 70 mm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 75 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 10 W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK10 |
| Numărul ciclurilor de comutare | 30000 |
| Unghiul fasciculului luminos | 45 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Rotund |
| Series | DOWN Eurolamp |
| Producător | Eurolamp |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din plastic, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită