
Plafonieră LED reglabilă RUSSEL LED/32W/230V aurie
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 99.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Seturi |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Series | GOLD BASIC Briloner |
| Producător | Briloner |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, de 230V, rotundă
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită