
Bec LED dimabil VINTAGE EDISON E27/3W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 37.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Retro |
| Culoare | Bej |
| Tip | Bec filament/Bec LED |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 360 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Echivalent cu un bec convențional | 32 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | VINTAGE BULB Eglo |
| Producător | Eglo |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, reflector
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu G9, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU5,3, soclu MR16
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, fluorescent, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, - LED
În stoc
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită