
Lampă LED cu clemă Briloner 2876-016P 1xGU10/3W/230V 3000K
Istoricul prețurilor
- 18.05.2026 - 99,9 RON
- 17.11.2025 - 99,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 67.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Cu clemă/clește | Da |
| Tip | Lampă cu clemă |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 250 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | DENNIS Rabalux, TABLE LAMP Aigostar, GRIP Briloner |
| Producător | Briloner |
Produse similare


Lampă LED de birou LED/3W/5V cu încărcare fără fir, culoare neagră
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă LED dimabilă Globo 58423 URSINO LED/8W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de masă Globo 21008S LUNKI LED/2,5W/3,7V 2700/4000/6500K negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Argon 4257 DORIA 1xE27/15W/230V neagră/alămie
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
JUST LIGHT. 11018-18 - LED RGBW Lampă de masă dimabilă TINA LED/4W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Eglo 92873 FOX 1xGU10/3W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 98386 - Lampă de masă BELESER 1xE27/60W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Nordlux - Lampă de masă MATIS 1xE27/15W/230V, neagră
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Searchlight EU60970BK STYLUS 1xE14/7W/230V negru
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă LAGOS 1xGU10/15W/230V negru/maro
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Japandi neagră cu abajur din in - Dahlia
Pentru noptiere, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 96438 - Lampă de masă dimmabilă LED LAROA LED/4,5W/230V
De birou, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă BILBANA 1xE14/40W/230V Eglo 900358
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Art Deco neagră cu 2 lumini - Tuning
Cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă 1xE27/60W/230V 45 cm neagră/aurie
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă VOLUTTO 1xE27/60W/230V negru/cupru
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ALBA 1xE27/15W/230V negru/stejar
De birou, din lemn, pentru noptiere
În stocLivrare gratuită
Eglo 39857 - Lampă de masă HILCOTT 1xE27/40W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rabalux 6060 - Lampa spot ELITE 1xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lampă de masă RING 1xGU10/40W/230V neagră Sollux SL.1091
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă retro neagră reîncărcabilă IP44 - Granny
Pentru noptiere, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă ONLI PALOMA 4xG9/10W/230V 48 cm negru/fumuriu
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă BARI LED/6W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Lampă de masă CORAL 1xE27/60W/230V neagră/gri
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Paulmann 79759 - Lampă de masă HALDOR 1xE27/20W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă ARDEN 1xE27/60W/230V d. 18 cm neagră/aurie
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă LED tactilă dimabilă de masă Wofi 8045-102 NIZZA LED/10,5W/230V negru
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Ledvance DECOR MEMPHIS 1xG9/28W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampă de masă retro neagră cu auriu - Magnax
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Lampă de masă Globo 21914B KOKKINI 1xE14/25W/230V
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă flexibilă cu clemă ROBBY 1xGU10/25W/230V neagră Globo 57911KB
În stil modern, cu întrerupător, cu clemă/clește
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Nedis HTPA15EBK Încălzitor electric exterior 200 cm 1500W/230V IP34
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
