Corp de iluminat LED fluorescent Nordlux ARLINGTON LED/18W/230V 121 cm
De la 121 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare de la 15,99 RON60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
Tipul lămpilorLED
TipCorp de iluminat fluorescent aplicat
LocCameră de lucru
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP20
Puterea maximă de intrare a sursei18 W
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W
SocluModul LED integrat
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei18 W
Echivalent cu un bec convențional135 W
Tensiune230 V
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total1900 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Unghiul fasciculului luminos150 °
StilAltele
SeriesARLINGTON Nordlux
ProducătorNordlux
Produse similare
Corp de iluminat fluorescent industrial LED/36W/230V IP65 4000K 126 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat tehnic LED DUSTY, 36W, 230V, IP65, 4000K
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lampă LED sub dulap, 7,5 W, 230 V, 55,6 cm, albă