

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă solară decorativă. Corp de iluminat cu protecție IP44, asigurând rezistență la stropirea cu apă. Datorită intensității reduse a luminii, este utilizată ca lampă decorativă. Alimentare prin panou solar. Timp de încărcare: 8 ore. Durata de iluminare: 6-8 ore. Acumulator Ni-MH integrat cu o capacitate de 800 mAh.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Freestanding |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 3 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, sursă de alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Din cristal, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice, șeminee clasice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită