

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decorațiune solară perfectă pentru grădină. Acest corp de iluminat beneficiază de grad de protecție IP44 împotriva stropilor de apă. Datorită intensității reduse a luminii, produsul are rol decorativ. Alimentare prin panou solar. Timp de încărcare: 6 ore. Timp de iluminare: 6-8 ore.
| Material | Metal |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Solară |
| Tip | Freestanding |
| Culoare | Maro |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,02 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 3 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,02 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 300 mAh |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,02 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită