


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lanț solar, care se potrivește perfect pentru decorarea grădinilor. Corp de iluminat cu protecție IP65, care asigură protecție împotriva apei cu presiune scăzută din toate direcțiile. Datorită intensității scăzute a luminii, este utilizat ca corp de iluminat decorativ. Alimentare prin panou solar. 8 funcții de iluminare. Comutarea între funcții se face printr-un întrerupător pe panoul solar. Încărcare: 4-6 ore. Durata de iluminare: 8 ore. Baterie litiu integrată cu capacitate de 300 mAh.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 100 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 4,5 V |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 300 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | CHAIN PLANT Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete

Din cristal, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Freestanding
În stoc
Din plastic, electrică, freestanding

Sursă de alimentare solară, de perete, ECOlogică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, RGB
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită

Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Livrare în peste 2 zile
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De perete, cu protecție IP44
În stoc