
Set de 5 becuri cu filament spiralat LED E27 A60 Goldline 2W 150lm 2200K
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 59.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Retro |
| Culoare | Bej |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 1800 K |
| Flux luminos total | 220 lm |
| Tip | Bec LED /Bec filament |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Glob |
| Tip de bec | O110 |
| Unghiul fasciculului luminos | 320 ° |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Series | COLOR BULB Polux, Vintage Amber POLUX, DECOVINTAGE Polux |
| Producător | Polux |

ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E14
În stoc
Soclu E27, cu lumină neutră
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU5,3
În stoc
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită