
Aigostar - Ghirlandă LED pentru exterior, 84 LED, 230V, 1,2 x 1 m, IP44, alb rece, cu decorațiuni în formă de fulgi
Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Ghirlandă de Crăciun, perfectă pentru decorarea grădinilor. Datorită intensității reduse a luminii, se utilizează ca corp de iluminat decorativ. Alimentare prin cablu (transformator inclus în pachet). Tip de priză: F - mai multe informații găsiți aici. 8 funcții de iluminare. Comutarea între funcții se realizează prin comutatorul de pe fișa de alimentare. Funcție de memorie și temporizator. Culoarea luminii: alb rece. Număr de LED-uri: 84. Înălțime de suspendare: 1 m. Lungimea părții iluminate a cablului: 1,2 m. Lungimea cablului de alimentare: 3 m. Culoarea cablului: transparentă.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Utilizare | De exterior |
| Sursă de alimentare | Electricitate |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 2,7 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Tip | Lanțuri de Crăciun/Lanț de exterior |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,7 W |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Grădină și alei |
| Tip de fișă de curent | F |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,7 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stoc
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu baterie
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Cu baterie, pentru interior
În stoc
Pentru interior
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stoc
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Instalație, decorațiune luminoasă, pentru exterior
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Decorațiune luminoasă, cu baterie, pentru interior
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită