















Dimensiuni 83×230×140 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.685 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aspectul canapelei Specificații: Canapea de colț, Canapea în formă de L Dimensiune: Canapea 230 cm Culoare: Butter yellow – crem Varianta colțului: Colț universal Închidere pernuță 34 x 47 cm: Fermuar Material husă: POSO 105 Notă: Decorul de PAL din interiorul canapelei poate diferi de fotografia de produs. Materialul canapelei Construcția este realizată din lemn masiv și PAL de înaltă calitate. Materialul suplimentar al cadrului canapelei este placajul și sololitul. Șezuturile canapelei sunt realizate din spumă poliuretanică T30. Compoziția husei: 90% poliester, 10% nylon Materialul husei: Catifea (Velur) Tipul spumei: T30 poliuretan Tipul șezutului: Umplutură din spumă Înălțimea umpluturii din spumă: 8 cm Umplutură pernuță 34 x 47 cm: Spumă (Molitan) Rezistență la abraziune (Martindale): 35 000 cicluri Dimensiunile canapelei Lățime: 230 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 83 cm Înălțimea șezutului: 38 cm Adâncimea șezutului: 71 cm Suprafața de dormit: 140 x 200 cm Dimensiune pernuță: 34 x 47 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da Condiții pentru pat: Da Condiții pentru pat Extensibil în pat: Da Tip de extensie: Manual fără mecanism de extensie Livrat demontat. Poso Materialul moale și delicat Poso, prin aspectul său, amintește de catifea. Efectul său 3D unic este plăcut la atingere, în plus fiind foarte rezistent și durabil. Fibrele fine de pe suprafață se curăță ușor cu produse speciale pentru mobilierul tapițat. Datorită proprietăților sale unice, este utilizat ca material de tapițerie pentru canapele, fotolii și scaune. Este fabricat din poliester cu adaos de nylon cu o greutate mare de 350 g/m2.Un parametru important al țesăturilor folosite este rezistența și durabilitatea lor la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, aceasta înseamnă că după un anumit număr de cicluri, materialul prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Materialul Poso se mândrește cu 35.000 de cicluri. Țesăturile obișnuite din casă au în jur de 20.000 de cicluri.
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Număr locuri | Două locuri |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Inaltime | 83 cm |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt | Colt Stanga, Colt Dreapta, Colt Universal |
| Latime | 230 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Marime | Cu trei locuri |
| Inaltimea scaunului | 38 cm |
| Adancime | 140 cm |
| Dimensiunea zonei de dormit | 200 x 140 cm |
| Forma | Cu colt |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |

83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
86×238×44 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×240×187 cm, extensibile, cu colț pe partea stângă

86×245 cm, cu picioare, cu colț pe partea stângă

Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare, în stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din material textil, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
84×220×105 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
85×196×139 cm, cu picioare, cu taburet
În stocLivrare gratuită
88×251×140 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu picioare, în stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
90×230×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
În stil modern, din material textil, cu spătar jos
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
82×246×135 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
Cu picioare, în stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
85×197×129 cm, extensibile, cu picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu mai multe locuri, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
86×245 cm, cu picioare, cu colț pe partea stângă

Cu picioare, în stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
88×251×50 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
Cu picioare, pentru dormit zilnic, cu colț pe partea stângă
În stocLivrare gratuită
70×256×158 cm, cu colț pe partea dreaptă, în stil modern

Extensibile, cu picioare, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
Extensibile, în stil scandinav, în stil modern

200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc