
















Dimensiuni 83×230×140 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.685 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aparența canapelei Specificații: Colțar, Canapea în formă de L Dimensiune: Canapea 230 cm Culoare: Muștar Varianta colțului: Colț universal Închidere perniță 34 x 47 cm: Fermuar Husă: POSO 001 Nota: Decorul plăcii aglomerate din interiorul canapelei poate diferi de fotografia produsului. Materialul canapelei Construcția este realizată din lemn masiv și placă aglomerată de înaltă calitate. Materialul suplimentar al cadrului canapelei este placaj și panel HDF. Șezuturile canapelei sunt realizate din spumă poliuretanică T30. Compoziția husei: 90% poliester, 10% nailon Materialul husei: Corduroy (Velur) Tipul spumei: Poliuretan T30 Tipul șezutului: Umplutură de spumă Înălțimea umpluturii de spumă: 8 cm Umplutură perniță 34 x 47 cm: Spumă poliuretanică Rezistența la abraziune (Martindale): 35 000 cicluri Dimensiunile canapelei Lățime: 230 cm Adâncime: 140 cm Înălțime: 83 cm Înălțimea șezutului: 38 cm Adâncimea șezutului: 71 cm Suprafața de dormit: 140 x 200 cm Dimensiunea pernei: 34 x 47 cm Echipament Spațiu de depozitare: Da Funcție de pat: Da Funcție de pat Extindere la pat: Da Tipul extensiei: Manual, fără mecanism de extensie Livrat demontat. Poso Materialul catifelat Poso amintește prin aspect de corduroy. Efectul său unic 3D este plăcut la atingere, pe lângă faptul că este foarte rezistent și durabil. Firele fine de pe suprafață se curăță ușor folosind produse speciale pentru mobilier tapițat. Datorită caracteristicilor sale unice, este utilizat ca textil pentru tapițarea canapelelor, fotoliilor și scaunelor. Este fabricat din poliester cu adaos de nailon de înaltă densitate 350 g/m2. Un parametru important al țesăturilor utilizate este rezistența și durabilitatea lor la abraziune, așa-numitul test Martindale. În condiții de laborator, acest lucru înseamnă că după depășirea unui anumit număr de cicluri, materialul prezintă semne de uzură. Cu cât numărul este mai mare, cu atât mai bine. Materialul Poso se laudă cu 35.000 de cicluri. Materialele obișnuite din gospodărie au în jur de 20.000 de cicluri.
| Lăţime: | 230 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Înălţime: | 83 cm |
| Varianta colț | În stânga, În dreapta |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Caracteristici | Extensibile |
| Pentru dormit zilnic | Da |
| Număr locuri | Două locuri |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Inaltime | 83 cm |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Varianta de colt | Colt Stanga, Colt Dreapta, Colt Universal |
| Latime | 230 cm |
| Picioruse | Cu picioruse |
| Extensibila | Cu extensie |
| Marime | Cu trei locuri |
| Inaltimea scaunului | 38 cm |
| Adancime | 140 cm |
| Dimensiunea zonei de dormit | 200 x 140 cm |
| Forma | Cu colt |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |

83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
86×238×44 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu colț pe partea stângă, în stil modern, cu mai multe locuri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Extensibile, pentru dormit zilnic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
88×251×50 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
88×251×140 cm, extensibile, cu picioare
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 5 săptămâni
84×220×105 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
90×230×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
85×232×143 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 3 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
220×160 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stocLivrare gratuită
82×246×135 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
În stil modern, din material textil, cu spătar jos
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
85×196×139 cm, cu picioare, cu taburet
În stocLivrare gratuită
73×200×141 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
95×240×102 cm, extensibile, cu picioare

85×232×143 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 3 săptămâni
Cu picioare, cu colț pe partea stângă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
În stoc
85×220×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
87×270×155 cm, cu picioare, cu taburet

85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc

72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
93×300×60 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Decorativă, rotundă, fabricată din bumbac
În stoc