



Dimensiuni 75×120×80 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul mesei MDF: Negru Lemn: Fag Dimensiunile mesei Lățime: 120 cm Adâncime: 80 cm Înălțime: 75 cm Potrivit de combinat cu scaunul York. Inspirație nordică rece. Aduceți în interior echilibrul între culori și diversele elemente. Locuiți în stil scandinav. Lejeritatea, deschiderea și funcționalitatea lui vă vor cuceri. Mobilier masiv, elemente din metal sau sticlă și corpuri de iluminat expresive sunt parte din locuințele inspirate nordic. Mari spații deschise fără colțuri întunecate și fără panouri de despărțire măresc optic spațiul. Sălile de mese scandinave sunt perfect funcționale. Toate lucrurile esențiale au un loc dedicat, astfel încât sunt mai ușor de menținut curate. Masa de dining Bergen de culoare neagră nu ezitați să o îmbunătățiți cu un accent expresiv. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 % Pentru copii Mobilier
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 80 cm |
| Înălţime: | 75 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Stil | Scandinav |
| Număr persoane | 4, 6 |
| Material picioare | Metal |
| Materialul blatului | Sticlă, PAL |
| Tip masă | Fixă |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Adancime | 80 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Latime | 120 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Forma picioarelor | Clasic |
| Materialul placii | MDF |
| Inaltime | 75 cm |
| Numar de locuri | Pentru 6 persoane |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Capacitate de incarcare | 150 kg |
| Greutate | 20 kg |

Extensibilă, în stil modern, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
75×90 cm, extensibilă, în stil modern

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Extensibilă, în stil modern, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
77×110 cm, extensibilă, rotundă

179×179×179 cm, extensibilă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 6 persoane, cu sertar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, decor stejar, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
102×102×102 cm, în stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc