









Dimensiuni 82×49 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 107 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Gri Piele ecologică: Gri Lemn: Fag Dimensiuni scaun Lățime: 49 cm Adâncime sezut: 41 cm Înălțime: 82 cm Înălțimea sezutului: 47 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,6 kg Notă: Produsul nu este destinat utilizării comerciale, ci doar pentru uz casnic. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Pentru copii Mobilier Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 %
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 82 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Fag |
| Material șezut | Piele ecologică, Piele, Plastic |
| Material | Lemn |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 82 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Latime | 49 cm |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Inaltimea scaunului | 47 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |

82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
80×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
82×49 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

82×49×52 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, decor fag, în stil retro

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

81×44×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
86×45×40 cm, în stil scandinav, din stofă

86×45×55 cm, în stil scandinav, din stofă
În stoc
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×46×38 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
De baie, din bumbac, o piesă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc

Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc