

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustru LED modern. Potrivit doar pentru interior (IP20). Control simplu cu ajutorul telecomenzii (inclusă în pachet). Se poate controla și prin intermediul aplicației gratuite NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corpul de iluminat oferă posibilitatea reglării continue a luminozității și schimbării culorii luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor se poate face și cu ajutorul unui întrerupător de perete obișnuit. Se pot controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED integrată, eficientă din punct de vedere energetic.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | De perete |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 150 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 9000 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 625 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 150 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 150 W |
| Series | CORD Nedes |
| Producător | NEDES |

Din plastic, electrică
În stoc
Din metal, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrice, șeminee clasice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită