








Dimensiuni 80×46×54 cm
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 432 RON până la 599,99 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 114 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Alb Lemn: Fag natural Dimensiunile scaunului Lățime: 46 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea șezutului: 42,5 cm Capacitate de încărcare: 120 kg Pachetul acestui set include 4 buc Scaune albe KITO cu picioare din fag Stil nordic pentru sala ta de mese Stilul scandinav se caracterizează prin linii curate, materiale naturale și culori deschise, care aduc un sentiment de armonie și liniște în interior. Setul de scaune de masă Kito cu șezut alb și picioare din fag natural este ideal pentru a crea un spațiu cochet și elegant. Aceste scaune sunt nu doar confortabile, ci și practice, fiind potrivite atât pentru spații de luat masa mai mici, cât și mai mari. Completarea interiorului cu plante vii, elemente textile în nuanțe pastelate și lumini cu tonuri calde vă poate ajuta să obțineți cu ușurință o atmosferă nordică autentică. Nu uitați să combinați aceste scaune cu o masă din lemn masiv pentru un contrast perfect între designul modern și cel natural. Rezultatul va fi funcțional, stilat și ideal pentru momentele petrecute împreună cu familia sau prietenii.
| Lăţime: | 46 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Decor | Fag |
|---|---|
| Seturi | 4 buc |
| Material șezut | Stofă, Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Proprietăți | Stivuibile |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Inaltime | 80 cm |
| Latime | 46 cm |
| Tapiterie | Nematlasat |
| Adancime | 54,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 42,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Numarul de buc. in pachet | 4 |

80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

86×53×42 cm, în stil modern, - 4 bucăți

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 4 bucăți
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 4 bucăți
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

84×46×41 cm, - 4 bucăți, din plastic

81×45×52 cm, în stil modern, decor fag

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, - 6 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
84×46×41 cm, - 4 bucăți, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
84×46×41 cm, - 4 bucăți, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
88×54×60 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 6 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
84×46×41 cm, din plastic, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, - 4 bucăți, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

În stil modern, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri

87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Livrare în peste 2 săptămâni
84×46×41 cm, din plastic, cu picioare din metal

86×45×54 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc