
vidaXL Priză de grădină tip "turn" Oțel inoxidabil
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Senzor compact de prezență este destinat montajului încastrat. Unghiul de detecție al senzorului este de 360°. Datorită gradului de protecție IP54, este potrivit pentru instalare în interior și în spații cu umiditate ridicată. Senzorul reacționează la prezența persoanelor chiar și la mișcări minime. Este ideal pentru comutarea automată a iluminatului în băi, încăperi tehnice, vestiare sau zone de intrare. Înălțime de montare: 2,2 m - 6 m. Sarcina maximă a senzorului pentru LED: max. 600W. Sarcina maximă a senzorului pentru bec incandescent: max. 1200W. Sarcina maximă a senzorului pentru lămpi fluorescente: max. 600W. Distanța de detecție: max. 3 m. Setarea sensibilității: 3 - 2000 lx. Durata de iluminare: 10 s - 30 min.
| Tip | Suspendate, Plafoniere |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Cu senzor/Senzor crepuscular |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Rotund |
| Orificiu de montare | 43 mm |
| Adâncimea de încastrare | 67 mm |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Puterea de intrare a sursei | 1200 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | PIR Panlux |
| Producător | Panlux |

Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, - plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din lemn
În stoc
De 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip încastrat, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită