










Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.032 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Țesătură din catifea: Negru Metal: Negru mat Dimensiunile scaunului Lățime: 43 cm Lățimea șezutului: 43 cm Adâncime: 51 cm Adâncimea șezutului: 38,5 cm Înălțime: 90 cm Înălțimea șezutului: 48,5 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Greutate: 4,2 kg Materialul mesei Placă de mobilier: Stejar artisan Furnir PVC MDF: Negru Dimensiunile mesei Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Distanța între picioarele laturii lungi: 97 cm Distanța între picioarele laturii scurte: 56 cm Grosimea plăcii: 18 mm Specificații Set de dining pentru 4 persoane Blat de masă cu tratament rezistent la apă Scaun tapițat cu umplutură moale Design atemporal cu cusături fine Picioare metalice ale scaunului cu acoperire prin pulverizare Livrat demontat Eleganță în fiecare detaliu Culoarea neagră combinată cu decorul lemnului conferă acestui set de dining un aspect modern și totodată atemporal. Scaunele confortabile cu umplutură fină și blatul mesei rezistent la apă asigură confortul la fiecare masă. Se potrivește perfect în interioarele care pun accent pe design și practicitate. Oferiți-vă un spațiu unde veți dori să vă întâlniți cu familia și prietenii - cu stil, confortabil și în fiecare zi.
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Negru |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Extensibila | Fara extensie |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Tapiterie | Tesatura din catifea, Tapitat |
| Latimea mesei | 80 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Inaltimea scaunului | 90 cm, 48,5 cm |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Model | Bicolor |
| Lungimea mesei | 120 cm |
| Decor din lemn | Stejar artisan |
| Capacitatea de incarcare a scaunului | 110 kg |
| Adâncimea scaunului | 51 cm |
| Latimea scaunului | 43 cm |

Decor fag, cu scaune, din PAL
În stoc
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Din plastic, decor fag, cu scaune
În stoc
Cu scaune, din PAL, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 6 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, decor tec
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită

Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc