












Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 959 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Plastic: Gri Lemn: Fag Dimensiuni scaun Lățime: 46 cm Lățimea șezutului: 46 cm Adâncime: 54,5 cm Adâncimea șezutului: 41 cm Înălțime: 80 cm Înălțimea șezutului: 42,5 cm Greutate maximă suportată: 120 kg Material masă MDF: Negru Lemn: Fag Cadru metalic: Negru Dimensiuni masă Lungime: 120 cm Lățime: 80 cm Înălțime: 75 cm Greutate: 19 kg Specificații Masa de dining cu un design atemporal Blatul mesei este întărit cu un cadru metalic Picioarele mesei sunt echipate cu capete antiderapante și reglabil Scaune ergonomice modelate Design cu combinații de culoare moderne și materiale naturale Livrat demontat
| Decor | Fag |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | Lemn, PAL, Plastic |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Gri |
| Decor din lemn | Fag |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Materialul scaunului | Plastic |
| Aspect | Clasic |
| Rotativ | Nu |
| Tip picioare | Patru Picioare |
| Extensibila | Fara extensie |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Latimea mesei | 80 cm |
| Forma | Dreptunghiular |
| Tapiterie | Nematlasat |
| Inaltimea scaunului | 80 cm |
| Latimea scaunului | 46 cm |
| Greutate | 4 kg |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Adâncimea scaunului | 54,5 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Seturi | Seturi |
| Model | Bicolor |
| Lungimea mesei | 120 cm |
| Material suprafata | MDF lacuita |

Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Din lemn, decor fag, cu scaune
În stoc
Din plastic, decor stejar, cu scaune
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, decor fag, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu bănci, din PAL, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu scaune, pentru 6 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Decor stejar sonoma, din PAL
În stocLivrare gratuită
Din lemn, decor fag, cu scaune

Cu scaune, din PAL, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu bănci, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc

40×40 cm, decorativă, rotundă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc