






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Orion pe care îl avem în stoc la prețul de 595.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Soclu | Modul LED |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Temperatură de culoare | 4000/2700/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3000 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă, cu variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 210 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Series | DISC Orion |
| Producător | Orion |




Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stoc
Din plastic
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită




Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită