




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul bazei: melamină (placă aglomerată). Materialul abajurului: bambus. Înălțimea abajurului: 20 cm. Diametrul abajurului: 40 cm.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Material | Lemn |
| Putere | 230V |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 95 W |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 60 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Soclu | E27 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampadar |
| Series | CERIA Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil rustic, în stil provence
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, cu dimmer, în stil oriental
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din metal, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, cu dimmer
În stoc
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil retro, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu întrerupător, în stil japandi
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc

Carusele
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc