
Spot ROBBY 4xGU10/35W/230V negru Globo 57911-4B
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 80.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,7 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4,7 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 690 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 9,4 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Series | MENDOZA Eglo |
| Producător | Eglo |

Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, din sticlă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Încastrat
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită