





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Îmbunătățiți-vă viața cu produsele inteligente AIGOSTAR. Economisirea energiei și prietenia cu mediul, îmbunătățirea eficientă a calității vieții și satisfacerea diferitelor nevoi ale clienților, pe care fiecare consumator le poate savura din lumina inteligentă. Adoptați o sursă de lumină LED foarte eficientă, cu o bună redare a culorilor, o luminozitate ridicată, economisire de energie electrică și prietenie cu mediul. Se poate schimba culoarea luminii de la alb cald la alb rece. Control prin aplicația AigoSmart (pentru iOS și Android). Asociați telefonul mobil inteligent prin Bluetooth. Compatibil cu Amazon Alexa și Google Assistant.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 10000 lm |
| Tip | Plafonieră de exterior |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 690 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK07 |
| Numărul ciclurilor de comutare | 7500 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | HIGHBAY Aigostar, CEILING Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

Freestanding, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 24V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită