



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Viața devine mai confortabilă cu produsele inteligente AIGOSTAR. Produsul este ecologic și economic din punct de vedere energetic, îmbunătățește eficient calitatea vieții și satisface diferitele nevoi ale clienților. O sursă de lumină LED deosebit de eficientă, cu o bună redare a culorilor, o luminozitate ridicată, economică și ecologică. Culoarea luminii poate fi modificată de la alb cald la alb rece. Produsul este controlat cu aplicația AigoSmart (atât pentru iOS, cât și pentru Android). Dispozitivele mobile pot fi conectate la acest produs prin intermediul tehnologiei Bluetooth. Compatibil cu Amazon Alexa și Google Assistant.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 10000 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 690 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK07 |
| Numărul ciclurilor de comutare | 7500 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | CEILING Aigostar, HIGHBAY Aigostar |
| Producător | Aigostar B.V. |

De perete
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Din plastic
În stoc


De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită

De perete
În stoc
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc
Din metal
În stoc

Din metal
În stoc
De perete
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
În stoc
De perete, pentru scări, din metal
În stoc
Din metal
În stoc
De perete
În stoc

De perete, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, - montare sol
În stoc
Freestanding
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stoc
De perete, din plastic
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc

Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită