
Covor crem lavabil 140x200 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
-7 %313,9 RON
336,99 RON

Covor bej lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
626 RON

Covor crem lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
-5 %657 RON
695 RON
Covor bej lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 200×290 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 556,75 RON
Istoricul prețurilor
- 15.05.2026 - 626 RON
- 08.05.2026 - 626 RON
- 17.04.2026 - 556,75 RON
- 01.04.2026 - 655 RON
- 27.03.2026 - 491,25 RON
- 25.03.2026 - 464,25 RON
- 24.03.2026 - 619 RON
- 19.03.2026 - 526,15 RON
- 16.03.2026 - 619 RON
- 10.03.2026 - 522,44 RON
- 05.03.2026 - 526,15 RON
- 24.02.2026 - 619 RON
- 20.02.2026 - 526,15 RON
- 16.02.2026 - 619 RON
- 14.02.2026 - 526,15 RON
- 27.01.2026 - 619 RON
- 23.01.2026 - 526,15 RON
- 20.01.2026 - 619 RON
- 16.01.2026 - 538,53 RON
- 06.01.2026 - 619 RON
- 27.12.2025 - 526,15 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor bej lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 290 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Microfibră |
| Înălțime fir | 12 mm |
| Grosime | 1.2 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 6.67 kg |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 290 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Pompei |
| Model | Geometric/în relief |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1150 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea/lavabil |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/nu se albește chimic/spălare la mașina de spălat/spălare la 30°c/a nu se folosi produse de curățat chimice |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 100% microfibră |
| Culoare | Bej |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Produse similare

vidaXL Covor IZA aspect scandinav cu fire scurte, antracit,200x280cm
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor IZA aspect scandinav cu fire scurte, antracit,140x200cm
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor Natural și Negru 200 x 200 cm Iută
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL SION cerc A5165A Melanj țesute plate bej
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Bej 240 x 240 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL SION A5165A Melanj țesute plate maro
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION A5165A Melanj țesute plate bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat AGIRA natural 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, la bucată, pătrat
În stocLivrare gratuită
Covor pentru exterior și interior bej 160x230 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Covor SISAL BOHO 39136026 bej
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Covor SISAL BOHO 46201575 Cadru gri
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION A5165A Melanj țesute plate gri
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Antracit 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Antracit 150 x 80 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Antracit 280 x 200 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Bej 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL COOPER Dunga, Etno 22237 ecru / albastru inchis
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Antracit 170 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL BOHO 46215051 bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor sisal Floorlux 20401 Cadru şampanie si taupe
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL BOHO 46213051 bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor sisal Floorlux cerc 20401 Cadru şampanie si taupe
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
Covor, traversa SISAL SION A5165A Melanj țesute plate maro
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor, Traversa SISAL BOHO 39003363 Linii bej
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor NOBLE modern 9730 65 Cadru vintage - structural două niveluri cremă / gri
De interior, tip mochetă, la bucată
În stoc
Covor SISAL BOHO 46218051 bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor sisal Floorlux 20389 argint si negru melange - SECUNDAR-COTATI PRODUSUL
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Natural și Negru 160 x 230 cm Iută
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor lana Aiko Light Grey Cerc Selectează mărime: 170 X 170
Rotund, din lână, de interior
În stoc
Covor SISAL SION Marmură 22169 țesute plate ecru / galben / bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION frunze de palmier, tropical 2837 țesute plate ecru / verde
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION cerc A5165A Melanj țesute plate gri
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stocCele mai bune produse de la Bonami.ro

Set veselă 24 piese din porțelan Kütahya Porselen Pearl, verde
Din porțelan
Livrare gratuită
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covor Universal Anouk Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cm, cu fir scurt, de interior

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set

Recipient pentru pâine cu capac din bambus Wenko Kubo, negru
Fabricată din plastic

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, din material sintetic

Covor Universal Parma Garro, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy







