
Covor bej lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
626 RON

Covor bej lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
De interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
407,64 RON

Covor crem lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
655 RON
Covor bej lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 407,64 RON
Istoricul prețurilor
- 20.05.2026 - 407,64 RON
- 08.05.2026 - 407,64 RON
- 17.04.2026 - 372,29 RON
- 01.04.2026 - 437,99 RON
- 27.03.2026 - 328,49 RON
- 25.03.2026 - 313,49 RON
- 10.03.2026 - 352,78 RON
- 05.03.2026 - 355,29 RON
- 05.03.2026 - 355,3 RON
- 03.03.2026 - 418 RON
- 24.02.2026 - 417,99 RON
- 20.02.2026 - 355,29 RON
- 16.02.2026 - 417,99 RON
- 14.02.2026 - 355,29 RON
- 27.01.2026 - 417,99 RON
- 23.01.2026 - 355,29 RON
- 20.01.2026 - 417,99 RON
- 16.01.2026 - 363,65 RON
- 06.01.2026 - 417,99 RON
- 27.12.2025 - 355,29 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor bej lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Microfibră |
| Înălțime fir | 12 mm |
| Grosime | 1.2 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 4.232 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Pompei |
| Model | Geometric/în relief |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1150 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Lavabil/adecvat pentru încălzire prin podea/potrivit pentru aspirator robot |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a nu se folosi produse de curățat chimice/nu se albește chimic/spălare la 30°c/spălare la mașina de spălat |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 100% microfibră |
| Culoare | Bej |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Produse similare

vidaXL Covor IZA aspect scandinav cu fire scurte, antracit,200x280cm
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor IZA aspect scandinav cu fire scurte, antracit,140x200cm
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covor Natural și Negru 200 x 200 cm Iută
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL SION cerc A5165A Melanj țesute plate bej
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Bej 240 x 240 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL SION A5165A Melanj țesute plate maro
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION A5165A Melanj țesute plate bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat AGIRA natural 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, la bucată, pătrat
În stocLivrare gratuită
Covor pentru exterior și interior bej 160x230 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Covor SISAL BOHO 39136026 bej
Cu fir scurt, dreptunghiular, în stil modern
În stoc
Covor SISAL BOHO 46201575 Cadru gri
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION A5165A Melanj țesute plate gri
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Antracit 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Antracit 150 x 80 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Antracit 280 x 200 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
vidaXL Covoare de zonă Pătrat PALMERAS Bej 120 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL COOPER Dunga, Etno 22237 ecru / albastru inchis
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă PALMERAS Antracit 170 x 120 cm Poliester
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor SISAL BOHO 46215051 bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor sisal Floorlux 20401 Cadru şampanie si taupe
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL BOHO 46213051 bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor sisal Floorlux cerc 20401 Cadru şampanie si taupe
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stoc
Covor, traversa SISAL SION A5165A Melanj țesute plate maro
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor, Traversa SISAL BOHO 39003363 Linii bej
Tip traversă, cu fir scurt, dreptunghiular
În stoc
Covor NOBLE modern 9730 65 Cadru vintage - structural două niveluri cremă / gri
De interior, tip mochetă, la bucată
În stoc
Covor SISAL BOHO 46218051 bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor sisal Floorlux 20389 argint si negru melange - SECUNDAR-COTATI PRODUSUL
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
vidaXL Covoare de zonă Natural și Negru 160 x 230 cm Iută
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Covor lana Aiko Light Grey Cerc Selectează mărime: 170 X 170
Rotund, din lână, de interior
În stoc
Covor SISAL SION Marmură 22169 țesute plate ecru / galben / bej
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION frunze de palmier, tropical 2837 țesute plate ecru / verde
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stoc
Covor SISAL SION cerc A5165A Melanj țesute plate gri
Rotund, cu fir scurt, în stil modern
În stocCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Masă de călcat Joseph Joseph Pocket, albastru deschis
De masă

Pilotă 4 anotimpuri de tip pătură pentru copii 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, pentru 4 anotimpuri

Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×22 cm

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Covor Universal Anouk Abstract, 120 x 170 cm
120×170 cm, cu fir scurt, de interior

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător






