






Dimensiuni 82×48×55 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Materialul scaunului Plastic: Alb Piele ecologică: Negru Polipropilenă: Negru Dimensiunile scaunului Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,4 kg Specificații Formă ergonomică a spătarului și șezutului Șezut căptușit cu husă din piele ecologică Construcție durabilă din polipropilenă de culoare neagră Design simplu, minimalist și atemporal Înnodați-vă de ușurința și atmosfera armonioasă în interiorul locuinței dvs. Un spațiu luminos plin de culori delicate și lumină nu trebuie să fie doar un vis. Stilul nordic îndeplinește cerințele unui mod de viață modern – este aerisit, practic și elegant. Într-o sufragerie inspirată de Scandinavia, se va aplica perfect mobilierul funcțional și vizual curat. Combinația alb-negru a culorilor cu o construcție elegantă subliniază aspectul modern al interiorului dvs. Scaunul BALI MARK în această variantă evidențiază caracterul nordic al spațiului. Nu vă temeți să completați tonurile neutre cu accente în formă de albastru închis, verde sau roz vechi, care vor adăuga stil încăperii. Notă: Produsul nu este destinat scopurilor comerciale, doar pentru uz casnic. Inspirați-vă în continuare Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 % Mobilier
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
| Material șezut | Piele ecologică, Piele, Plastic |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Latime | 48 cm |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Adancime | 55,5 cm |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Greutate | 4,4 kg |

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, decor fag
Disponibil în 2 e-shop-uri

80×42×52 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu cotiere, cu picioare din metal

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu cotiere, din stofă
În stocLivrare gratuită
97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
97×60×42 cm, în stil modern, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

82×49×42 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 6 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, decor stejar

84×46×41 cm, - 4 bucăți, din plastic
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc

90×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
19×29 cm, pentru copii, peppa pig
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
4×120×23 cm, din PAL, mată
În stoc