

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Telefunken pe care îl avem în stoc la prețul de 142.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner |
| Producător | Telefunken |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stoc