
Stalp de exterior EDO OUTDOOR PT1 SQUARE COFFEE
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 93.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Material | Metal |
| Culoare | Alb |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | BOSTON Polux |
| Producător | Polux |

Freestanding, - montare sol
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din metal, din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, din plastic, diametru
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită