









Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.110 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Covorul Kari de la Villeroy&Boch este o piesă țesută manual care aduce eleganță atemporală și funcționalitate casei tale. Este fabricat din materiale de calitate cu un amestec de lână și nailon, ceea ce îi conferă o durabilitate robustă și o senzație plăcută de moale cu o textură subtilă. Acest covor este ușor de întreținut, durabil, izolează termic și fonic. Are o formă dreptunghiulară cu o margine subtilă care conferă întregului un aspect elegant. Aspirarea regulată a covorului reduce fenomenul de pierdere a firelor (considerat un proces normal).
| Lăţime: | 200 cm |
|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern, Scandinav |
| Material | Natural, Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu, Fir scurt |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Nailon/lână |
| Grosime | 1.7 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Greutate | 17 kg |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 300 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut manual |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură și buclă |
| Seria | 1812 |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Premium |
| Densitate | 2800 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/adecvat pentru încălzire prin podea/țesut manual |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/doar curățare profesională/a nu se folosi produse de curățat chimice/nu se albește chimic/nu se recomandă contactul prelungit cu apa |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 25% nailon/75% lână |
| Producător | Villeroy&Boch |

De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Rotund, din lână, de interior
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiular, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Cu fir scurt, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
De interior, tip mochetă, la bucată
În stocLivrare gratuită
Din lână, de interior, tip mochetă
În stocLivrare gratuită
Rotund, în stil modern, de interior
În stocLivrare gratuită
În stil modern, de interior, tip mochetă
În stoc
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Din metal

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Suporturi pentru prosoape, din metal

51×39×43 cm, din lemn, diametru

Diametru