
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă pentru copii UNICORN/68W/230V 3000-6000K + telecomandă
De tavan, de veghe, lăţime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră pentru copii cu design modern. Posibilitatea de reglare a intensității luminoase și a temperaturii de culoare prin telecomandă. Temperatura de culoare: 3000-6000K. Funcție de lumină de noapte și memorie (setarea memoriei funcționează doar la oprire și pornire prin telecomandă). Telecomanda este inclusă în pachet.
| Tip | De tavan, De masă |
|---|---|
| De veghe | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 83 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 6890 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 475 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 83 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 83 W |
| Series | KIDS Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De tavan, de veghe, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, de perete, lăţime
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuităDe tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită