






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră pentru copii cu design modern. Posibilitate de reglare a luminozității și a temperaturii de culoare prin telecomandă. Temperatura de culoare: 3000-6000K. Funcție de lumină de noapte și memorie (funcția de memorie se activează numai când produsul este oprit și repornit cu telecomanda). Telecomanda este inclusă în pachet.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| De veghe | Da |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 68 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 5640 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Echivalent cu un bec convențional | 390 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 68 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Pentru copii |
| Loc | Camera copiilor |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 68 W |
| Series | KIDS Brilagi |
| Producător | Brilagi |

De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită

De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stoc
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan, de veghe, lăţime
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuităDe tavan
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită