
Osram - Lampă LED sub-dulap LINEAR cu senzor, 3,2 W / 3,7 V, 40 cm, gri
Tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător SmartLED pe care îl avem în stoc la prețul de 107.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Culoare | Alb |
| Soclu | G13 |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 6000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 2 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Tip | Corp de iluminat fluorescent aplicat/Corp de iluminat industrial |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 70 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 ON/OFF |
| Tip de bec | T8 |
| Unghiul fasciculului luminos | 270 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Clasic |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | TECHNICAL SmartLED |
| Producător | SmartLED |

Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă, lăţime
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, lăţime
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită