Brilagi - Plafonieră LED RGBW dimabilă CARVALHO 1xE27/9W/230V Wi-Fi, stejar, Ø 27,5 cm
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
MaterialLemn
SmartDa
Culoarea luminiiCaldă, Neutră, Rece
CuloareMaro
Puterea de intrare a sursei9 W
Flux luminos total806 lm
Echivalent cu un bec convențional60 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat9 W
SocluE27
Temperatură de culoare2700-6500 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
TipPlafonieră
FuncțieRGB/Tehnologie LED/Iluminat inteligent
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei60 W
FormăRotund
StilAltele
LocDormitor/Cameră de zi
Decorul lemnuluiStejar/Cireș
SeriesCARVALHO Brilagi, CARVALHO 25 cm
ProducătorBrilagi
Produse similare
Brilagi - Plafonieră LED RGBW dimabilă CARVALHO, 2×E27/9W/230V, Wi‑Fi, finisaj stejar, Ø 37,5 cm
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 200W/230V 3000/4000/6500K Ø 100 cm neagră