Brilagi - Plafonieră LED RGBW dimabilă CARVALHO, 2×E27/9W/230V, Wi‑Fi, finisaj stejar, Ø 37,5 cm
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
MaterialLemn
SmartDa
Culoarea luminiiCaldă, Neutră, Rece
CuloareMaro
Puterea de intrare a sursei9 W
Flux luminos total1612 lm
Echivalent cu un bec convențional60 W
Consumul total de energie al corpului de iluminat18 W
SocluE27
Temperatură de culoare2700-6500 K
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri2
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Grad de protecție ipIP20
TipPlafonieră
FuncțieRGB/Tehnologie LED/Iluminat inteligent
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei60 W
FormăRotund
StilAltele
LocDormitor/Cameră de zi
Decorul lemnuluiStejar/Cireș
SeriesCARVALHO Brilagi, CARVALHO 35 cm
ProducătorBrilagi
Produse similare
Brilagi - Plafonieră LED RGBW dimabilă CARVALHO 1xE27/9W/230V Wi-Fi, stejar, Ø 27,5 cm
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FALCON MODERN, 54W, 230V, 60 cm, bej + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FALCON MODERN, 30W/230V, 40 cm, neagră + telecomandă
Plafonieră LED 200W/230V 3000/4000/6500K Ø 100 cm neagră