





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar cu senzor crepuscular. Se pornește automat la asfințit și se încarcă pe parcursul zilei. Structura fără fir face produsul ușor și rapid de instalat. Timp de iluminare după încărcarea completă: 6-8 ore. Acumulator: AA, 1,2 V 300 mAh.
| Tip | Freestanding, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Funcție | Senzor crepuscular/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 70 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 3000 ON/OFF |
| Capacitate | 300 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Tensiune | 1,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Series | SOLAR Kobi |
| Producător | Kobi |

Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stoc
- montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stoc
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 230V, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
- montare sol, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
